ŠKOLNÍ JÍDELNA  SOKOLOV - Jednoty 2026

 

Školní rok 2023/2024- zahájení výdeje obědů ve čtvrtek 4.9.2023

Provozní doba: 

 • Snídaně 6:30 -7:00 Vojenská škola 
 • Snídaně 7:00 -7:30 Policejní škola + ISŠTE
 • Obědy 10:30 - 14:00
 • Večeře 17:00 - 18:00

Pro žáky je blokována jídelna v době od 11:20-12:20, kdy veřejnosti nebude umožněn přístup. Bohužel ISŠTE má pouze 30minutou přestávku na oběd pro celou školu (750 žáků + 120 zaměstnanců) + Vojenská škola. 

Kontakt: vedoucí školní jídelny - Havlíková Lenka, tel.: 352 467 309 (odhlašování snídaní/večeří z důvodu nemoci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

Ceny jídel pro školní rok 2023/2024 u kategorie strávníků, tedy žáků 15 let a více, jsou tyto: 

 • Snídaně 26,-Kč
 • Oběd 38,-Kč
 • Večeře 38,-Kč

 

*Snídaně není nutné objednávat. Počítáme s tím, že všichni na internátu půjdou na snídani, pokud někdo nepřijde bude mu napočítána. Proto je nutné, v případě, že na snídaně chodit nebudete, aby jste si je odhlásili, a to i v případě nemoci - 352 467309 (po-pá 6:30-13:30), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

**Večeře je naopak nutné si v jídelně objednat vždy minimálně 1 den předem, na tel.: 352 467309, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Večeře jsou vydávány v čase od 17:00-18:00, jen je nutné si jídla předem objednat, třeba na celý měsíc dopředu. Páteční večeře v podobě balíčku, Vám budou vydávány v jídelně domově mládeže HDB při snídaních. 

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

JÍDELNÍ LÍSTEK ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ

Základní informace o způsobu organizace školního stravování 

- Vnitřní řád školní jídelny 

Vyplacení zůstatků na kontech při ukončení studia

WEBCARE  - aplikace, kde jsou zaznamenávány jednotlivé pohyby na účtu (nabití konta, konzumace žáka)

ŽÁCI:

přihláška ke školnímu stravování - PŘIHLÁŠKY KE ŠKOLNÍMU STRAVOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 

 • Vyplnit přihlášku ke stravování a odevzdat ve školním bufetu či jídelně
 • Dobít čipovou kartu Vámi zvoleným kreditem. Konto nabijete na číslo účtu společnosti: 117426283/ 0300. Variabilní symbol: je uvedeno v aplikaci Webcare po registraci.

 

Vystavení čipové / ISIC KARTY trvá 1-2 týdny na Vaší škole.


Přihlášením a vyplněním přihlášky ke školnímu stravování, není žák nijak vázán žádným odběrem obědů, může čipovou kartu používat například pouze ve školním bufetu pro bezhotovostní nákup školních potřeb či jiného zboží. 

 

INFORMACE O ZMĚNĚ SYSTÉMU ČIPOVÝCH KARET NA ISŠTE SOKOLOV

Přihláškou se žák nezavazuje k odebírání obědů, na základě podepsání přihlášky je žákům umožněno stravování využívat. Karta ISIC slouží k následujícímu:

 1. vstup do objektu

 2. stravovací služby dotované Ministerstvem školství (v budově vedle školy) Sokorest – zařízení školního stravování s.r.o.

 3. možnost bezhotovostních nákupů v bufetu v budově školy. 

 4. využití připojení Wi-Fi ve školní jídelně (budova bývalého GŘ)

 5. registrace žáka (Bakalář)

 6. registrace v knihovně školy, výpůjčky 

 7.  využití kopírky

 

 

Přihláška se odevzdává pouze 1x, a to při zahájení studia na dané škole a je platná po celou dobu studia.

ZAMĚSTNANCI:

Zaměstnanci školy mají zvýhodněné stravování na základě rámcové smlouvy o zajištění stravování zaměstnanců. Přihlášku ke stravování zaměstnanci vyplňovat nemusí, jen je nutné zakoupit si čipovou kartu, pokud již zaměstnanci čipovou kartu vlastní není nutné tuto kartu měnit, můžete si ponechat kartu, kterou jste používali v závodní restauraci Sokorest. Zájemci o stravování/čipovou kartu se mohou hlásit v sekretariátu školy paní Kopkové. Nákupy pak mohou uskutečnit jak v bufetu školy tak ve školní jídelně. 

Cenová hladina bude přizpůsobena na základě identifikace dle čipu. Čip/stravovací kartu si zaměstnanec školy nabije finanční hotovostí dle jeho uvážení na pokladně ve školní jídelně či bufetu. 

 BUFFET ISŠTE

V budově ISŠTE provozuje naše společnost také bufet s posezením, nabídkou teplých polévek, rychlého občerstvení, lahůdek, pečiva, nápojů, sušenek atd.

Otvírací doba bufetu 6:45 - 14:00h.

Žáci mají možnost konzumovat obědy přes čipové karty, které si dobíjejí a stejné používají ve školní jídelně naproti škole. V kantýně jsou nápojové automaty a  Wi-Fi.

 

 

Jídelní lístek:

ŠKOLNÍ JÍDELNY: 

GYMSO, SUPŠ KV 

ISŠTE HDB

SPŠ OSTROV

SPEC ZŠ KV

 OSTATNÍ VEŘEJNÉ JÍDELNY:

VŘESOVÁ,VINTÍŘOV 

POLIKLINIKA SOKOLOV

ETI TISOVÁ


 

Facebook Sokorest

 

WEBCARE - ŠKOLNÍ JÍDELNY

 

 


 

 

 

certifikat

 

 

certifikat

 

Povinné údaje / GDPR