VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA - POBOČKA SOKOKLOV

ŠKOLNÍ JÍDELNA SOKOLOV (ŽÁCI MOHOU VYUŽÍVAT OBĚ JÍDELNY - JÍDELNA HDB SOKOLOV V DOMOVĚ MLÁDEŽE A JÍDELNA POLIKLINIKA SOKOLOV - viz mapka níže)

Obědy budou vydávány  v budově jídelny Poliklinika Rokycanova 1756, 356 01 Sokolov. 

Snídaně a večeře budou dále podávány v jídelně HDB ISŠTE Sokolov v budově domova mládeže. Z hlediska přihlášek ke stravování a dobíjení karet zůstává vše stejné. 

 

Školní rok 2023/2024- zahájení výdeje obědů v Poliklinice ve čtvrtek 4.9.2023, snídaně v pondělí 4.9.2023 v HDB Sokolov(jednoty 1628)

  • Snídaně 26,-Kč
  • Oběd (polévka+hlavní jídlo+nápoj) 38,-Kč
  • Večeře 38,-Kč

Provozní doba:  

  • Snídaně 6:30 -7:00 Vojenská škola (HDB Sokolov)
  • Snídaně v domově mládeže (HDB Sokolov) 7:00 -7:30 Policejní škola (při nultých hodinách od 6:00-6:30) (nutné odhlášení*)
  • Obědy v Poliklinice Sokolov 11:45 - 12:30, 12:35-13:20 (dle ročníků);(běžná otvírací doba, prodej zboží 6:30-9:30,obědy 10:00-14:00)
  • Večeře  v domově mládeže HDB Sokolov 17:00 - 18:00 (nutné objednání**)

*Snídaně není nutné objednávat. Počítáme s tím, že všichni na internátu půjdou na snídani, pokud někdo nepřijde bude mu napočítána. Proto je nutné, v případě, že na snídaně chodit nebudete, aby jste si je odhlásili a to i v případě nemoci - 352 467309, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

**Večeře naopak, pokud je chcete konzumovat přímo v jídelně u domova mládeže, je nutné si je v jídelně objednat vždy minimálně 1 den předem. 352 467309, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Samozřejmě Vám nadále zůstává možnost v jídelně Poliklinika při obědech, nechat si nandat večeři do zataveného boxu. Jinak je možné si zajít na večeři do jídelny u domova mládeže od 17:00-18:00, jen je nutné si jídla předem objednat třeba na celý měsíc dopředu. Páteční večeře v podobě balíčku, Vám budou vydávány v jídelně domově mládeže HDB při snídaních. 

 

Kontakt: vedoucí školní jídelny Sokolov HDB Sokolov- Havlíková Lenka, tel.: 352 467 309 (odhlašování a objednávání snídaní, večeří)

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

JÍDELNÍ LÍSTEK ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ

Základní informace o způsobu organizace školního stravování 

Vnitřní řád školní jídelny 

Vyplacení zůstatků na kontech při ukončení studia

WEBCARE  - aplikace, kde jsou zaznamenávány jednotlivé pohyby na účtu (nabití konta, konzumace žáka)

PŘIHLÁŠKY KE ŠKOLNÍMU STRAVOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK OBDRŽÍ RODIČE PŘI SCHŮZCE V ČERVNU A BUDOU TAKÉ DOSTUPNÉ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ. 

  • Vyplnit přihlášku ke stravování a odevzdat ve školním bufetu či jídelně.
  • Dobít čipovou kartu Vámi zvoleným kreditem. Konto nabijete na číslo účtu společnosti: 117426283/ 0300. Variabilní symbol: je uvedeno v aplikaci Webcare po registraci.

 Bez nabitého konta není možné poskytnou žákovy stravování. 

Vystavení čipové / ISIC KARTY trvá 1-2 týdny na Vaší škole.


Přihlášením a vyplněním přihlášky ke školnímu stravování, není žák nijak vázán žádným odběrem obědů, může čipovou kartu používat například pouze ve školním bufetu pro bezhotovostní nákup školních potřeb či jiného zboží. 

Přihláška se odevzdává pouze 1x, a to při zahájení studia na dané škole a je platná po celou dobu studia.

 

 V jídelně Poliklinika Sokolov i HDB Sokolov domov mládeže je možné zakoupit na kartu drobné občerstvení, nápoje, sušenky, bagety, nanuky atd... 

 Mapa k nové školní jídelně v Poliklinice, vzdálená 3 minuty chůze od nové školní budovy:

 

Původní jídelna HDB ISŠTE - žáci mohou nadále využívat pro snídaně, večeře (případně i obědy)

 

Jídelní lístek:

ŠKOLNÍ JÍDELNY: 

GYMSO, SUPŠ KV 

ISŠTE HDB

SPŠ OSTROV

SPEC ZŠ KV

 OSTATNÍ VEŘEJNÉ JÍDELNY:

VŘESOVÁ,VINTÍŘOV 

POLIKLINIKA SOKOLOV

ETI TISOVÁ


 

Facebook Sokorest

 

WEBCARE - ŠKOLNÍ JÍDELNY

 

 


 

 

 

certifikat

 

 

certifikat

 

Povinné údaje / GDPR